יוליה גרוס - פרסום בפייסבוק

אהלן ונעים מאוד, אני יוליה גרוס, עוסקת בשיווק מעל 17 שנה, מתוכם קרוב ל-4 שנים עוסקת בפרסום בפייסבוק. עד כה הדרכתי מאות בעלי עסקים על שיווק מגדיל מכירות בפייסבוק. יש לי מעין כישרון מולד להעביר דברים מסובכים בדרך קלה ויישימה ולשלב בתוכה דגשים שיווקיים יקרי ערך המייעלים את התוצאות בכמה דרגות. חוץ מזה, בשעות הפנאי, אני מגדלת 4 ילדים מדהימים וכייפיים בצורה יוצאת דופן (:

קצת על הנסיון העסקי שלי, לפני חמש וחצי שנים פתחתי משרד עצמאי לייעוץ עסקי ושיווקי לעסקים קטנים. בתחילה, העסק התקדם לאט, הבנתי שאת הידע שלי אני יכולה לחלוק ולתת ולא ידעתי איך.

עד שנגלה בפני הפייסבוק, כשראיתי שכולם נמצאים שם, הבנתי שזה אפיק שיווקי מדהים ושזה המקום לבעלי עסקים קטנים.

הקמתי בתחילה קבוצה של בעלי עסקים קטנים, מפה לשם התחלתי ללמד ולייעץ, לקוחות פנו אלי, עסקאות נסגרו והכל מעבודה בפייסבוק. הערוץ  של שיווק דיגיטלי הזה הפך להיות ערוץ מוצלח ביותר עבורי ועבור לקוחותיי.

בתחילה עסקתי בייעוץ שיווקי וניהול דפים לחברות גדולות ובהמשך, ככל שהרחבתי את הפעילות והגדלתי את מעגל הלקוחות שלי,  הידע שלי הביא הרבה עסקים קטנים למקום אחר והכל בזכות הפייסבוק. עסקים רבים שלא ייצרו מכירות ויישמו את הידע שנתתי להם על שיווק והגדלת מכירות בפייסבוק והתחילו למכור.

היום הצוות שלי ואני מלווים ומדריכים בעלי עסקים קטנים להגדיל מכירות דרך הפייסבוק.

אני מזמינה אותך להצטרף למעגל הלקוחות ולהביא המון לקוחות משלמים דרך פרסום בפייסבוק.


הצטרפו לרשימת התפוצה
וקבלו מדריך מתנה!

דואר אלקטרוני*

 

אני מאשר/מאשרת קבלת דיוור פרסומי במייל

 ישראל היום